Serdecznie zapraszamy na majówkę rekolekcyjno-rekreacyjną, która odbędzie się w dniach 30.04-03.05 (trzy noce) w podpoznańskim Michorzewie.
Temat tegorocznego spotkania majówkowego to ,,Jestem cudem Boga!".
Opiekę duszpasterską sprawuje ks. Przemysław Danielczak, ale gościć będziemy również ks. Macieja Piotrowskiego za Szczecina.
Do uczestnictwa zachęcamy szczególnie osoby, które będą jechać z nami na Światowe Dni Młodzieży oraz wszystkich, którzy chcą spędzić majówkowy czas z Panem Bogiem we wspólnocie młodzieży.

Do zobaczenia w Michorzewie!

Termin: od soboty 30 kwietnia, g. 13:00, do wtorku 3 maja 2016 r.
Miejsce: Michorzewo, szkoła
Organizatorzy: ks. Przemysław Danielczak
Koszt rekolekcji: Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 90 zł.
Zgłoszenia: do 25 kwietnia na adres: a.bobryk@orange.pl lub pod numerem telefonu 669 223 916.

Przy zgłoszeniach proszę podać: imię i nazwisko, etap edukacji (gimnazjum, liceum, studia, praca), miejscowość w której mieszkasz, a także kontakt: adres e-mail oraz numer telefonu.
Uwagi:

Ponieważ naszą bazą noclegową będzie szkoła, prosimy o zabranie ze sobą karimat oraz śpiworów. Dojazd odbywa się we własnym zakresie.

Jeżeli grasz na jakimś instrumencie muzycznym, śpiewasz, tańczysz (belgijka też się liczy), prowadzisz wycieczki, byłeś lub chciałbyś być animatorem grupy dzielenia, potrafisz dobrze liczyć lub zawsze marzyłeś o tym, żeby przeprowadzić eksperymenty kulinarne na większej liczbie osób, napisz! Zespół animatorów czeka właśnie na takich ludzi jak Ty!