Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Zapamiętajmy te trzy słowa jako znak: czynić, słuchać, mówić. Ktoś, kto jedynie mówi i czyni, nie jest prawdziwym prorokiem, nie jest prawdziwym chrześcijaninem, bo ostatecznie wszystko upadnie, jako że nie stoi na skale miłości Bożej, nie jest trwałe jak skała. Ktoś, kto umie słuchać i ze słuchania czyni na mocy słowa pochodzącego od kogoś innego, a nie własnego, ten pozostanie stały.

(Papież Franciszek, Homilia podczas Mszy w Domu św. Marty, 25.06.2015)

Loretto - rekolekcje letnie 2024 z archidiecezją białostocką

Zapraszamy na rekolekcje letnie do Loretto, do sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej.

Więcej…

 

29 VI - 6 VII Czarna Góra - rekolekcje letnie z diecezją radomską

Zapraszamy osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież z rodzicami lub opiekunami. Dzieci i młodzież mają swój plan zajęć, ale wszyscy jesteśmy razem.
W programie jest czas na wyciszenie, wypoczynek i zabawę, pielgrzymka do niedalekiego Ludźmierza.

Więcej…

 

29 VI - 6 VII 2024 Jastarnia - rekolekcje letnie z archidiecezją poznańską, diecezją legnicką, diecezją zielonogórsko-gorzowską, archidiecezją szczecińsko-kamieńską, archidiecezją wrocławską

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje letnie Ruchu Rodzin Nazaretańskich diecezji z Polski zachodniej w Jastarni w dniach 29.06 -06.07.2024 roku.

Temat rekolekcji: Matka nowego życia.

W rekolekcjach mogą brać udział rodziny, osoby samotne, młodzież i studenci.
Poprzez Eucharystię, wspólną modlitwę, spotkanie z drugim człowiekiem chcemy pogłębiać naszą relację z Panem Bogiem i także skorzystać z uroków nadmorskiej przyrody. W trakcie rekolekcji będzie możliwość spowiedzi św. oraz rozmów z kapłanami.

Do zobaczenia na rekolekcjach!

Więcej…

 

6 - 13 VII 2024 Jastarnia - rekolekcje letnie z diecezją drohiczyńską

Ruch Rodzin Nazaretańskich diecezji drohiczyńskiej zaprasza na letnie rekolekcje w Jastarni, na Mierzei Helskiej, w dniach 6-13 lipca.

Więcej…

 

5-11 VIII 2024 Male Ciche - rekolekcje z archidiecezją częstochowską

Na rekolekcje w górach z archidiecezją częstochowską zapraszamy członków Ruchu, sympatyków i wszystkich chętnych z całej Polski i spoza niej. Zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież oraz osoby dorosłe.

Więcej…

 

12-19 VIII 2024 Obra - rekolekcje dla środowiska medycznego

Zapraszamy na rekolekcje Środowiska Medycznego organizowane przez wspólnotę Ruchu Rodzin Nazaretańskich  w Obrze w Domu Rekolekcyjnym Alma Mater prowadzonym przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.. Zapraszamy z rodzinami osoby wykonujące zawód medyczny: lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, rehabilitantów i wszystkich, którzy służą chorym i cierpiącym, byśmy wzorem Świętej Rodziny z Nazaretu uczyli się realizować świętość w codzienności przeżywanej z Bogiem w braterskiej wspólnocie. 

Będzie to czas darowany nam przez Boga. Czas na Eucharystię, modlitwę, wspólne rozmowy, spacery. Czas dla rodziny w pięknym otoczeniu lasów i jezior.

Opiekę duszpasterską będą sprawować Księża posługujący w Ruchu Rodzin Nazaretańskich.

Więcej…

 

Oficjalna strona Stowarzyszenia Ogólnopolskiego Ruch Rodzin Nazaretańskich
Copyright © 2010 Koordynacja Krajowa Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkich ludzi dobrej woli, którzy zechcą wesprzeć działania RRN,
prosimy o dokonywanie wpłat na podane niżej konto:
87 1240 5338 1111 0010 3452 7000